Fallen Angels
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Hi everyone!This is a forum about Tokio Hotel and Cinema Bizarre but for other stuff as well. Hope you'll enjoy it!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tom Kaulitz

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Kiroyall Addict
Admin
Admin
Kiroyall Addict


Mesaje : 148
Data de inscriere : 26/05/2011
Varsta : 25
Localizare : In iad cu ingerii ...

Tom Kaulitz Empty
MesajSubiect: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Mai 27, 2011 3:32 am

Ce parere aveti despre el?
Sus In jos
https://fallenangels.forumgratuit.ro
Nyko
Admin
Admin
Nyko


Mesaje : 63
Data de inscriere : 26/05/2011
Varsta : 25

Tom Kaulitz Empty
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Mai 27, 2011 4:06 am

El e perversu meu Smile
E e e..... nu am cuvinte :lol:
Il besk mult ❤
Sus In jos
denny.denny
Fan T.H
Fan T.H



Mesaje : 72
Data de inscriere : 17/06/2011

Tom Kaulitz Empty
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Iun 17, 2011 6:51 am

Ai adus vorba de Tom ...pregatestete sa citesti un roman intreg!! Tom ii cel mai bun si talentat chitarist din lume! Manuieste chiatar cu un asa talent si o asa precizie ca si un profesionist ce ii!! Pune suflet in ceea ce face! Ii ador caracterul de macho man! Pentru uni e enervant dar mie imi place asa cum e!! Hainele lui Ma atrag intr-o masura foarte mare! De la un timp am inceput sa ma imbrac ca el!! Desi pare nebunesc nu am nimic impotriva cu one-night-standurile lui! Sa se distreze!! Ii viata lui , si daca el e fericit si eu sunt pentru el!! Chiar as vrea sa-si gaseasca iubirea, si stiu ca nu voi fi eu(desi as prefera asta) , dar o sa fiu mandra de alegerea lui si am sa-l sustin! Chiar daca nu-mi convine tipa, pentru el ma abtin sa o trag de par!! As vrea ca macar pentru o singura data sa stau la o masa cu el si sa ciocnim paharele cu wisky amandoi si sa ne imbatam si sa uitam de tot, de o iubire imposibila ca a noastra!! As vrea ca eu sa am ghinion pentru ca el sa aiba noroc!! Am fost si sunt o mare egoista, scumpelor, dar pentru el sunt o mare altruista(si pentru prieteni adevarati) ! In preajma lui nu am sa mai fiu o narcisista, incapatanata si o mare aiurita, o sa fiu contrariul! Sa intru pe net si sa dau de o poza cu el ca timp de jumatate de ora nu imi desprind ochi de aceea poza! Sa vad ca alti il injura nu suport, si pentru el as trece si prin foc , as calca si pe cioburi, m-as arunca in apa(avand in vedere ca nu stiu sa innot) doar ca sa ii fac dreptate!! As fi in stare sa ma cert cu toti pentru el!! Sa fac ditamai scandalu in mijlocul centrului orasului!! As urla in gura mare "TE IUBESC,TOM!!" si nu mi-ar pasa de ce zic ceilalti !!
Sus In jos
-Unicorns exist!
Fan T.H
Fan T.H
-Unicorns exist!


Mesaje : 50
Data de inscriere : 07/08/2011
Varsta : 103
Localizare : Jurnalul lui Dean Winchester.

Tom Kaulitz Empty
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyDum Aug 07, 2011 3:45 am

Cel mai talentat din trupa.(pe bune)
Sus In jos
ρίτιcα Ŀui. βåå ♔

ρίτιcα Ŀui. βåå ♔


Mesaje : 10
Data de inscriere : 05/04/2012

Tom Kaulitz Empty
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz EmptyVin Apr 06, 2012 11:12 pm

E un sex-simbool pt mne:o3 Si nu doar pt mne. cred k pt toate fetele carora le plac frumoshii si pectoralii:">
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tom Kaulitz Empty
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz   Tom Kaulitz Empty

Sus In jos
 
Tom Kaulitz
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tom Kaulitz
» Bill Kaulitz
» Bill Kaulitz
» Bill Kaulitz Early Influence Nena

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fallen Angels :: Tokio Hotel :: Tom Kaulitz-
Mergi direct la: