Fallen Angels
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Hi everyone!This is a forum about Tokio Hotel and Cinema Bizarre but for other stuff as well. Hope you'll enjoy it!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Another creature >.>

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
ZuZy

ZuZy


Mesaje : 10
Data de inscriere : 19/03/2012
Varsta : 30
Localizare : Cluj-Napoca

Another creature >.> Empty
MesajSubiect: Another creature >.>   Another creature >.> EmptyLun Mar 19, 2012 8:16 pm

'ello, sunt Karina ( prefer Zuzy ) am 18 ani, sunt din Cluj, sunt blonda( ca sa stie si lumea deaici cu cine se pune Smile) ) asa :-B Ascult rock, in mare parte rockul vechi. Metal, heavy metal, rock clasic, symphonic, gothic bla bla etc. Nu mai ascult TH de....5 ani, cam asa, doar cateodata ma mai apuca momente sa ascult melodiile vechi insa asta e un fenomen mai rar decat eclipsa de luna Smile) aaa da, nu am renuntat chiar de tot la ei, inca ii mai apreciez, colectionez postere cu ei blea bleaaa :-j porcarii de genu, oricum nu ma lasa inima sa ii dau deoparte de tot 4 ever, nicigand X_X :X bine, intrebari? Very Happy
Sus In jos
Kiroyall Addict
Admin
Admin
Kiroyall Addict


Mesaje : 148
Data de inscriere : 26/05/2011
Varsta : 25
Localizare : In iad cu ingerii ...

Another creature >.> Empty
MesajSubiect: Re: Another creature >.>   Another creature >.> EmptyMar Mar 20, 2012 3:37 am

Hey babe!
Nu am intrebari, te cunosc deja {fi happy ca te las in pace de data asta tongue out }
Have fun and keep rocking on Wink
xoxo hug
Sus In jos
https://fallenangels.forumgratuit.ro
ZuZy

ZuZy


Mesaje : 10
Data de inscriere : 19/03/2012
Varsta : 30
Localizare : Cluj-Napoca

Another creature >.> Empty
MesajSubiect: Re: Another creature >.>   Another creature >.> EmptyJoi Mar 22, 2012 3:11 am

Multumesc draga =))
Sus In jos
AydaLove
Admin
Admin
AydaLove


Mesaje : 50
Data de inscriere : 16/03/2012

Another creature >.> Empty
MesajSubiect: Re: Another creature >.>   Another creature >.> EmptyVin Mar 23, 2012 7:25 am

Sall!!Bine ai venit music notes
Sper sa te distrezi keyboard
Sus In jos
Continut sponsorizat





Another creature >.> Empty
MesajSubiect: Re: Another creature >.>   Another creature >.> Empty

Sus In jos
 
Another creature >.>
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fallen Angels :: Firstly :: Sa ne Cunoastem-
Mergi direct la: